I fiksuar me gazetarin (VIDEO)
Duket se ai ka vetëm një arsye që jeton – të ngacmojë gazetarin kur ai bën lidhje direkte. Të ngjarjet kanë një diferencë për 20 vitesh. Gazetari Fabricio Sumote është ngacmuar nga Paolo Fraieze në vitin 1991 gjatë një lidhje direkte për Rai1. Pas 20 vitesh Paolo i është rikthyer përsëri “vesit” dhe ka ngacmuar gazetarin.

Këtë herë ai ishte në një lidhje direkte për televesioni Canale 5. Ai është i fiksuar me gazetarin por edhe ky i fundi nuk ia lë mangut pasi në video duket që ai i jep disa shkelmime dhe grushta. /albeu.com/

Shihni videon:
http://www.adobe.com/go/getflashplayer" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" wmode="transparent" name="polyshowEmbed" quality="high" id="polyshowEmbed" flashvars="configId=4&configUrl=../content/conf/CorrierePolymediaShow_embedded_640.xml&autostart=false&configAdvLabel=embed&configNielsenLabel=embed&videoId=c2a0b36a-055f-11e1-bcb9-6319b650d0c8&videoUrl=http://static2.video.corriereobjects.it/widget/content/video/rss/video_c2a0b36a-055f-11e1-bcb9-6319b650d0c8.rss&logo=http://static2.video.corriereobjects.it/widget/img/logocorriere.png&channelName=DALL%27%20ITALIA&advChannel=Dall" Italia&nielsenChannel=Dall%27%20Italia&videoChannelLabel=Dall%27%20Italia&advTemplateUrl=http://video.corriere.it/widget/content/adv/advtemplate_108.xml&newsPaper=corriere&clickUrl=http://video.corriere.it/" src="http://static2.video.corriereobjects.it/widget/swf/CorrierePolymediaShow.swf"/>
Shtuar më 02/11/2011, ora 19:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori