I dehuri vjedh aeroplanin
Albeu.com
Kemi shkruar mjaft herë për këmbësorë të dehur, shoferë të dehur, e për shumë ngjarje të tjera që lidhen me të dehurit. Por, tani është radha për një pilot të dehur.
Në një avio-miting, një person i dehur tapë, ka vjedhur një aeroplan me shpejtësi dhe ka kënaqur sytë e vizitorëve që kanë qenë të pranishëm. Personi në fjalë ka bërë akrobacira që do të mbahen mend gjatë ndërsa mund të thuhet se i ka tejkaluar edhe pilotët që ishin esëll.
Shtuar më 19/01/2010, ora 02:47
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori