Gruaja e veshur si mashkull grabit bankën
Tentativa e një gruaje për tu dukur si një mashkull ndërsa grabiti një bankë nuk mashtroi njeri. Gruaja kishte të vizatuar një mjekër në fytyrën e saj dhe kishte veshur rroba për meshkuj.

Grabitësja e bankës u largua me një shumë parash të gatshme pasi i tha punonjësve në bankën e Alabamas se ajo kishte një bombë.

Dëshmitarët i thanë policisë se ajo kishte të vizatuar një mjekër kur hyri në bankë.

Gruaja kërkoi para pasi kishte vendosur një pajisje në banak (që gjoja ishte aktivizuesi i bombës) përpara se të largohej me një shumë të pazbuluar të parave të gatshme. /albeu.com/
Shtuar më 01/08/2011, ora 17:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori