Ermal Fejzullahu: Babai nuk donte që unë të bëhesha këngëtar
Albeu.com
Të qënurit pjesë e një familje thuajse tërësisht artistësh ndonjëhërë mund të jetë e lehtë por shpesh mund të bëhët shkak për të qënë në qendër të debatit nëse suksesi është yti personal apo të ndjek fati i familjes.Teksa e dëgjon duke kënduar në koncerte live bindesh lehtësisht se këngëtari nga Kosova Ermal Fejzullahu ndonëse shumë i ri në moshë mbetet një këngëtar i lindur, por që siç ka pranuar ai vetë në një intervistë në internet, për ta arritur këtë e ka ndihmuar dhe emri i të atit. Jo vetëm kaq, po sipas tij në po të njëjtën intervistë babai Sabri Fejzullahu ka qënë kundër dëshirës së Ermalit për t’u bërë një këngëtar, që në fakt sot meriton të krahasohet me ata profesionistë.
Shtuar më 21/09/2007, ora 15:22
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori