Elefanti futbollist! (video)
Albeu.com
Keni menduar ndonjehere se nje elefant mund te kryej veprime me te bukura se nje futbollist? Shjikoni videon dhe do te habiteni me akrobacionet e elefantit.
Shtuar më 04/09/2007, ora 10:53
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori