Detyron vajzën të zhvishet në Skype, arrestohet nëna
Ka shkaktuar tronditje të madhe lajmi se nëna detyroi vajzën e saj të zhvishetSkype, me shpresën se do të fitonte 20.000 dollarë.

Një 41-vjeçare detyroi vajzën e saj minorene të pozojë nudo për një të huajSkype sepse shpresonte që do të fitonte një kontratë 20.000 dollarëshe për një fotografi nënë e bijë veshur në bikini.

Anna Lussier nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës përballet me akuzat për abuzim me fëmijët pasi ajo vuri në rrezik vajzën e saj duke e detyruar atë të zhvishet para kamerës së një mashkulli të huaj që pretendonte se ishte fotograf.

Denoncimin në polici e bëri tezja e viktimës menjëherë sapo mori vesh lajmin.
Ndërsa e ëma pasi u ndalua nga policia, deklaroi: "Ekzistojnë shumë të sëmurë atje jashtë, i lenë të lirë dhe më kapin mua. Une jam viktima, tha e akuzuara. /albeu.com/
Shtuar më 16/11/2011, ora 10:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori