Del me makinë para trenit dhe ... (VIDEO)
Një njeri parkon makinën mbi shinat e trenit dhe rri i qetë ndërsa treni me shpjetësi afrohet drejt tij. Ndërsa ti ndal frymën dhe pret momentin e përplasjes, ndodh diçka tjetër... /albeu.com/
Shtuar më 14/02/2012, ora 15:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori