Arrestohet personi që "sulmoi" me vezë Justin Bieber
Justin Bieber
Një 17 vjeçar u arrestua në Bondi Junction (Australi) për përpjekjen e tij në "bombardimin" me vezë të "fenomenit pop", Justin Bieber.

Sipas policisë, i riu hyri me forcë në Sydney Acer Arena të premten e kaluar, përpara se të hidhte një seri vezësh drejt këngëtarit kanadez.

Asnjëra prej vezëve nuk e goditi objektivin, por bënë një rrëmujë të madhe.

Adoleshenti ndoshta nuk do të ishtë kapur, nëse nuk do të kishte shkruar për veprën e tij në Facebook dhe Twitter, gjë që e drejtoi policinë tek ai.

Ai është akuzuar për hyrjen me forcë dhe për dëmin me qëllime të këqija.
/albeu.com/
Shtuar më 06/05/2011, ora 18:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori