Ariu "ndeshet" me trajnerin (VIDEO)
Qindra mijëra klikime në internet vetëm në pak orë për këtë ari dhe trajnerin e tij që bëjnë mundje dhe përkëdhelen me njeti-tjetrin. Kafsha, që në shumë raste është dhe tëpër e rrrezikshme, këtu shfaqet si një këlysh i vogël që ka nevojë të ledhatohet, shkruan BW.


Shikoni videon:


Shtuar më 01/04/2012, ora 17:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori