Aksident zinxhir në autostradë (VIDEO)
Aksident i çuditshëm ka ndodhur ditë më parë në Kadikoy të Stambollit, në të cilin janë përfshirë 11 makina. Ngjarja ka ndodhur pasi një autobus ka humbur kontrollin dhe është përplasur me makinat e tjera në autostradë.


Fatmirësisht, nga aksidenti nuk ka patur të vdekur ndërsa janë lënduar 5 veta. Pas aksidentit autostrada ka qëndruar e mbyllur për 45 minuta. /albeu.com/


Shikoni momentin e aksidentit:

Shtuar më 01/04/2012, ora 14:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori