8 gënjeshtrat më të shpeshta të meshkujve
Tashmë është më se e vërtetë se burrat nuk e kanë edhe aq të vështirë të gënjejnë gratë e tyre, sidomos nëse ngelen ngusht.

Albeu.com zgjodhi 8 gënjeshtrat që burrat i përsërisin më së shpeshti:- Meshkujt sapo fillojnë të argëtohen me shoqërinë, bie celulari. Ajo që thotë një mashkull është: "Jam në shtëpi pas 5 minutash" (Pas gjysmë ore mbyll celularin fare dhe kur kthehet në shtëpi pas disa orësh, thotë që i kishte rënë bateria)

- "Do të marr në telefon" (harroje se s'ka për të marrë ndonjëherë)

- Pas çdo seksi thotë: "Ky ishte seksi më i mirë që kam bërë deri më tani"

- Asjëherë nuk thotë "Më pëlqen" por që në fillim i bie shkrutë duke thënë "Të dua shumë". Në fakt dashuria është një gjë që shtohet me kohë dhe realisht të arrish të thuash "Të dua" do një çikë kohë.

- "Nuk jam i martuar" janë fjalët që i thonë gjithmonë kur janë pa gruan me vete.

- "S'ke faj ti, unë jam fajtori", në fakt do të thotë "Ti e ke fajin, po s'kam çtë bëj".

- "Këtë s'ja kam thënë askujt më parë" (Ta dish që u ka thënë dhjetëra të tjerëve)

- "Sa shumë që e dua familjen tënde" (E thotë nga halli)
Shtuar më 23/08/2010, ora 15:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori