Oktapodi Paul është bërë edhe lojë
Oktapodi Paul
Oktapodi">Oktapodi Paul">Paul është bërë edhe lojë. Bashkë me vuvuzelat, oktapodi Paul">Paul është bërë i famshëm në gjithë botën për shkak të parashikimeve të sakta për të gjitha ndeshjet e kombëtares gjermane deri tani.

Kjo ka bërë që një ndërmarrje argjentinase të krijojë një lojë me protagonist oktapodin gjerman. Loja është e thjeshtë; shkruhet një pyetje dhe shtohen dy përgjigje të mundshme.
Shtuar më 26/08/2010, ora 15:24
Tage: Oktapodi Paul
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori