Shqipëri Kosovë Maqedoni
 
 
      132.32
      1.1813
      61.569
      1.1363
 
      112.01
      0.8465
      52.118
      0.9619
 
      0.0076
      0.0089
      0.0069
      0.0086
 
      0.0162
      0.0192
      0.0149
      0.0185
00:59 - 22/08/2017
Më të lexuarat
Video Lajme
Foto Lajme
Llafet e Dynjasë
 
City dhe Everton ndahen në paqe (VIDEO)

Manchester City dhe Everton kanë barazuar 1:1 në xhiron e dytë të Premierligës Everton shënoi e para në pjesën e parë me anë të Wayne Rooneyt, ndërsa City në minutën e 83’ barazoi rezultatin në 1:1

 
Aktori i njohur turk pëson aksident, ja gjendja e tij

Kivanç Tatlitug; i ka shpëtuar mrekullisht një aksidenti që për pak i ka kushtuar jetën. Menjëherë pasi përfundoi me sukses serialin “Gezur ve Gusel”, aktori i njohur nisi turin me jaht ‘blue tour’

 
Alpinistja nga Kosova, Uta Ibrahimi shpalos flamurin e Shqiperise dhe Kosoves ne majen me te larte ne bote, ate te Everestit, 8840 metra mbi nivelin e detit.

Alpinistja nga Kosova, Uta Ibrahimi shpalos flamurin e Shqiperise dhe Kosoves ne majen me te larte ne bote, ate te Everestit, 8840 metra mbi nivelin e detit. "Jam shume e lumtuar qe solla flamurin e Kosoves dhe Shqiperise ketu lart"., shprehet ajo.