Shqipëri Kosovë Maqedoni
 
 
      132.36
      1.1875
      61.585
      1.1534
 
      111.46
      0.8421
      51.861
      0.9713
 
      0.0076
      0.0090
      0.0067
      0.0087
 
      0.0162
      0.0193
      0.0143
      0.0187
04:59 - 21/09/2017
Më të lexuarat
Video Lajme
Foto Lajme
Llafet e Dynjasë
 
Në Itali fitojnë të gjithë pretendentët. Napoli përmbys Lacion

Seria A luajti sot në mbrëmje ndeshjet e vlefshme për javën e 5-të. Të gjitha ekipet pretendente fituan, ndërkohë që në sy bie triumfi me përmbysje i Napolit në transfertë ndaj Lacios, si dhe shkat

 
Alpinistja nga Kosova, Uta Ibrahimi shpalos flamurin e Shqiperise dhe Kosoves ne majen me te larte ne bote, ate te Everestit, 8840 metra mbi nivelin e detit.

Alpinistja nga Kosova, Uta Ibrahimi shpalos flamurin e Shqiperise dhe Kosoves ne majen me te larte ne bote, ate te Everestit, 8840 metra mbi nivelin e detit. "Jam shume e lumtuar qe solla flamurin e Kosoves dhe Shqiperise ketu lart"., shprehet ajo.