Shqipëri Kosovë Maqedoni
 
 
      134.58
      1.1226
      61.579
      1.0918
 
      119.88
      0.8908
      54.855
      0.9726
 
      0.0074
      0.0083
      0.0064
      0.0081
 
      0.0162
      0.0182
      0.0141
      0.0177
12:59 - 25/05/2017
Më të lexuarat
Video Lajme
Foto Lajme
Llafet e Dynjasë
 
Presidenti i FIFA-s uron Kukësin për titullin kampion

FIFA uron skuadrën kampione të Shqipërisë, Kukësin. Nëpërmjet një letre dërguar në FSHF, numri 1 i institucionit kryesor të futbollit botëror, Gianni Infantino uron skuadrën verilindore për titullin e

 
Alpinistja nga Kosova, Uta Ibrahimi shpalos flamurin e Shqiperise dhe Kosoves ne majen me te larte ne bote, ate te Everestit, 8840 metra mbi nivelin e detit.

Alpinistja nga Kosova, Uta Ibrahimi shpalos flamurin e Shqiperise dhe Kosoves ne majen me te larte ne bote, ate te Everestit, 8840 metra mbi nivelin e detit. "Jam shume e lumtuar qe solla flamurin e Kosoves dhe Shqiperise ketu lart"., shprehet ajo.