Shqipëri Kosovë Maqedoni
 
 
      132.65
      1.1762
      61.574
      1.1347
 
      112.78
      0.8502
      52.350
      0.9647
 
      0.0075
      0.0089
      0.0069
      0.0086
 
      0.0162
      0.0191
      0.0148
      0.0184
04:59 - 20/08/2017
Më të lexuarat
Video Lajme
Foto Lajme
Llafet e Dynjasë
 
Ekipi i Xherdan Shaqirit befason Arsenalin (VIDEO)

Stoke City ka befasuar sot Arsenalin duke e mposhtur me rezultat 1:0. Golin e vetëm në këtë takim e shënoi Jese Rodrigues në minutën 47. Përpjekjet e “Topçinjve” për t’u larguar me pikë nga sta

 
Alpinistja nga Kosova, Uta Ibrahimi shpalos flamurin e Shqiperise dhe Kosoves ne majen me te larte ne bote, ate te Everestit, 8840 metra mbi nivelin e detit.

Alpinistja nga Kosova, Uta Ibrahimi shpalos flamurin e Shqiperise dhe Kosoves ne majen me te larte ne bote, ate te Everestit, 8840 metra mbi nivelin e detit. "Jam shume e lumtuar qe solla flamurin e Kosoves dhe Shqiperise ketu lart"., shprehet ajo.