Shqipëri Kosovë Maqedoni
 
 
      136.31
      1.0988
      61.526
      1.0891
 
      124.06
      0.9101
      55.995
      0.9912
 
      0.0073
      0.0081
      0.0061
      0.0080
 
      0.0163
      0.0179
      0.0136
      0.0177
00:59 - 27/07/2016
Më të lexuarat
Video Lajme
Foto Lajme
Llafet e Dynjasë
 
A mendoni se Shqipëria do të kalojë fazën e grupeve në EURO 2016?
65.64 %
28.88 %
5.47 %
Total 9063 Vota!
 
E pabesueshme deklarata e Neymar: Unë luaj për Messin

Ylli i Barcelonës, Neymar ka thënë se nuk i pëlqen të flas për veten, pasi kështu dëshiron të jap shembull në skuadër. Por ai ka folur për Leo Messin, për të cilin tha se është lojtari më i mirë në

 
Marina dhe Getoari harrojnë vjedhjen dhe arratisen drejt...

Pas vjedhjes që bëri shumë bujë, Marina Vjollca së bashku me Getoarin kanë menduar që të arratisen për pushime. Marina ka postuar një foto nga Roma, ku duket shumë e qetë dhe e relaksuar. Vjed

 
Tauland dhe Granit Xhaka janë dy vëllezërit që përballen në skuadra të ndryshme për herë tëparë në një Kampionat Evropian

Tauland dhe Granit Xhaka janë dy vëllezërit që përballen në skuadra të ndryshme për herë tëparë në një Kampionat Evropian