ZTE prezanton Nubia Z7 (FOTO-LAJM)

ZTE prezanton telefonin inteligjent Nubia Z7. ZTE Nubia Z7 fillojnë me madhësinë e saj 5 inç, ekranin 1080 piksel, procesor me katër bërthama Snapdragon 805, Ram 3 GB dhe një kamerë të mbrapme prej 16 megapiksel.

ZTE Nubia Z7 do të hidhet në treg këtë muaj me një çmim prej 450 dollarë. /albeu.com/

Shtuar më 07/06/2014, ora 14:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori