ZTE prezanton modelin Blade S6 Plus me ekran 5.5 inç (FOTO LAJM)

ZTE duket se tashmë ka gati për në treg telefonin më të ri Blade S6 Plus, me ekran 5.5 inç.

Blade S6 Plus është version pak më i madh i Blade S6, ai fuqizohet nga procesori Snapdragon 615, së bashku me 2GB RAM, 16GB hapësirë të brendshme, dy vende për karta SIM dhe lidhja LTE. Ky telefon ka kamerë të pasme 13 megapikselë, kamerë ballore 5 megapikselë, bateri me kapacitet 3,000mAh dhe sistemin operativ Android 5.0 Lollipop.

Prityet që përmes eBay-t, ZTE të shesë telefonin e tij inteligjent që kushton 299.99 dollarë ose 276.99 euro në Evropë. /albeu.com/
Shtuar më 07/04/2015, ora 13:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori