Zjarri në burg/ Ja fotot e të plagosurve (FOTO LAJM)

Ka shkuar në 7 numri i personave të lënduar nga zjarri i rënë sot në burgun e Shën Kollit në Lezhë. Për pasojë, fatkeqësisht është shënuar një viktimë.

Fatmir Sula mësohet se është emri i të vdekurit.

Nga zjarri që ra në një prej qelive raportohet se 5 të burgosur janë lënduar dhe ndodhen në gjendje të rëndë, teksa 2 të tjerët janë punonjës të burgut që janë asfiksuar./Albeu.com/

Shtuar më 30/07/2016, ora 23:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori