Zihet me ndjekësit në Instagram, Aurela kërkon komplimenta dhe jo kritika (FOTO LAJM)

Pëlqej
Një situatë jo fort e këndshme është krijuar në profilin në InstagramAurela Hoxhës, pasi ndonëse rruga ishte me gura, ajo i'a ka dalë që të ecë me taka super të larta.

Kaq ka mjaftuar që ndjekësit të irritohen me të dhe ti kërkojnë llogari pse ajo i bllokon të gjithë ata që nuk e komplimentojnë. Debati mes palëve ka vijuar gjatë, e ndërsa Aurela është shmangur me stil. /albeu.com/
Shtuar më 15/08/2014, ora 14:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori