Zhvishet modelja, bum komentesh në Instagram (FOTO LAJM)

Për të qënë sa më pranë fansave dhe për ti dhuruar një foto të bukur, një prej modeleve më të suksesshme në botë ka postuar një foto teksa është e zhveshur. Fotoja është postuar në Instagram, e ndërsa ajo pason edhe shumë të tjera për të cilat duket sharmi i saj.

Bëhet fjalë për Doutzen Kroes, e cila është e njohur për pamjen më të bukur të modeleve në botë. Modelja 29 vjeçare e Victoria Secret u ka servirur fansave të saj një foto të nxehtë, teksa del e zhveshur. /albeu.com/

Shtuar më 13/09/2014, ora 15:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori