Zhvishet këngëtarja rebele (FOTO LAJM)

Lady Gaga gjithmonë është shquar për ekstravagancën e saj. Ajo mundohet gjithmonë që të jetë në qëndër të vëmëndjes për diçka unike dhe i'a del mësë miri.

E veshur vetëm me një bluzë e me mbathje, ajo ka zbritur nga një avion privat. Këngëtarja u fotografua ndërsa zbriste nga një avion privat në Sidnei. /albeu.com/
Shtuar më 27/08/2014, ora 16:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori