Zhvishet Belen Rodriguez, mahniten fansat (FOTO LAJM)

Pas pozimit së bashku me bashkëshortin e saj për një set fotosh, ajo u detyrua që të vishej si nuse. Belen Rodriguez gjithmonë di të godasë, e ndërsa ka postuar një fotoInstagram ku është sërish e zhveshur.

Kjo nuk është hera e parë që bukuroshja të zhvishet dhe të tregojë linjat e saj, e ndërsa nga ana tjetër ajo është edhe një mami seksi.

Ajo tashmë ka pushtuar rrjetet sociale me fotot të cilat nuk kanë nevojë për shumë komente. Përpos shfaqjes së linjave, ajo ka treguar se është edhe shumë e dashuruar.

Vazhdimisht ajo poston në Instagram foto me bashkëshortin e saj, e ku në jo pak raste, ajo është konfliktuar me fansat pas shumë ngacmimeve. /albeu.com/
Shtuar më 15/09/2014, ora 16:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori