Zhdukin "gjurmët" në rrjetet sociale, ndahen Çiljeta dhe Albani? (FOTO LAJM)

Pëlqej
Lidhja mes këngëtares Ciljeta dhe gjithashtu portierit të Partizanit qarkulloi gjerësisht në media dhe në rrjetet sociale.

Madje u diskutua see gjërat u bënë familjare pasi Ciljeta u pa në një darkë familjare me Albanin dhe mamanë e tij shkruan JOQ.

Por mesa duket gjërat nuk kanë ecur mirë pasi cifti diskutohet se është ndarë,

Ata kanë zhdukur nga rrjetet sociale fotografitë që kanë së bashku edhe pse vazhdojnë ta ndjekin njëri tjetrin në rrjete sociale.

Gjithsesi asnjëri prej të dyve kurrë nuk ka deklaruar nëse janë bashkë gjithashtu as nëse janë ndarë.

Por pritet që të shohim si do vazhdojë lidhja në vazhdim. /albeu.com/
Shtuar më 12/08/2017, ora 11:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori