Zgjidhni të preferuarën tuaj: 5 trendet klasike të palltove dhe pardesyve (FOTO LAJM)

2. Xhup/pallto

Koha e palltove/pardesyve ka ardhur zyrtarisht! Nëse temperaturat e ulta dhe moti i keq ju gjeti pa përgatitur, po ju japim një dorë. Para se të blini pallton/xhupin/pardesynë e radhës, hidhini një sy modeleve më IN të këtij sezoni.

Stili oversize do t'ju bëjë të ndiheni si Audrey Hepburn, kurse xhaketa e gjerë e lëkurës do t'ju çojë më pranë modës së viteve '70-të! Në fund të ditës, zgjedhja është e juaja, por frymëzimi s'bën kurrë keq!
Shtuar më 27/10/2020, ora 17:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori