Zëvendëson Alesian në Stop, kush është bukuroshja e re e Klanit (FOTO LAJM)

Lajmi se Alesia Bami është larguar nga "Stop" bëri bujë javën e kaluar. Më pas deklaratat e modeles dhe balerinës u komentuan shumë në media.

Ndërkohë në vendin e saj erdhi Gloria Meshi e cila qëndroi për dy puntata.

Por edhe Gloria është zëvendësuar dhe në "Stop" mbrëmjen e sotme kërceu Aulona Limani.

Aulona do jetë përfundimisht velina e re e emisionit shkruan iconstyle.

Aulona është vetëm 19 vjeç, vjen nga Kumanova e Maqedonisë dhe ka nisur të kërcejë që 3 vjeç.
Shtuar më 05/02/2019, ora 23:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori