Zbulohet "sozia" e Grida Dumës, as nuk ua kishte marrë mendja (FOTO LAJM)

Grida Duma, një nga deputetet që është bërë pjesë e Parlamentit shqiptar duket se ka gjetur sozinë e saj.

Deputetja demokrate ka kaluar drekën me aktoren e njohur Rudina Dembacaj. Menjëherë pasi ajo ishte pjesë e emisionit ‘Mos i fol shoferit’ duket se ato janë bërë mikesha.

Në këtë foto vihet re dhe ngjashmëria e madhe mes tyre që në fakt na kishte shpëtuar më parë. /albeu.com/

Shtuar më 27/09/2017, ora 23:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori