Zbulohet paga e Marinës dhe Luanës. Diçka nuk shkon me jetën që bëjnë (FOTO LAJM)

Marina dhe Luana Vjollca janë dy moderatore me audiencë të gjerë, por deri më tani nuk ka patur asnjë informacion në lidhje me pagën e tyre në Top Channel.

Duke parë jetën të cilën ato e pasqyrojnë në rrjetet sociale, është dhënë përshtypja se rroga e vajzave është mjaft e lartë.

Por sipas një lajmi të publikuar nga “Jeta osh qef” dhe bazuar në informacionet e tyre, thuhet se rroga e Marinës është 500 mijë lekë të vjetra, ndërsa e Luanës 810 mijë lekë të vjetra.

Megjithatë, duket qartazi që paga në fjalë nuk justifikon jetën luksoze që bëjnë të dyja motrat. /Albeu.com/
Shtuar më 25/02/2017, ora 14:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori