Zbulohet lidhja e Danjelit me Fatos Nanon (FOTO LAJM)

Danjeli i cili ka fituar Big Brother 9 së bashku me Fotininë, sapo na ka surprizuar me publikimin e tij të fundit në Instagram.

Ai ka publikuar një fotorealizuar më parë me ish kryeministrin e Shqipërisë Fatos Nano.

Danjeli ka preferuar të postojë këtë foto por duke e lënë pa koment. të vecantë.

Në fakt kjo foto është realizuar një vit më parë dhe u lakua në media gjatë kohës si një rikthim i tij i mundshën në politikë.

Danjeli paska qenë 'Vip' më parë seç e kemi menduar. /albeu.com/

Shtuar më 15/07/2017, ora 13:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori