Zbulohet konkurrentja e radhës në Dancing With the Stars (FOTO)

Provat për spektaklin “Dancing With the Stars” kanë filluar dhe një tjetër konkurrent është zbuluar.

Bëhet fjalë për këngëtaren Mariza Ikonomi, e cila e ka dhënë vetë lajmin në Instagram.

“Të lodhur, të rraskapitur por gjithmonë të qeshur dhe pozitive”, shkruan Mariza krahas fotos së publikuar.

Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi është ajo që do e prezantoje këtë spektakël. /albeu.com/
Shtuar më 14/03/2018, ora 20:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori