Zbulohet gjinia e fëmijës, deputetja e PS shtatzënë për herë të dytë (FOTO LAJM)

Deputetja e Partisë Socialiste Blerina Gjylameti do të bëhet nënë për herë të dytë.

Lajmi për shtatzëninë u zbulua para disa ditësh nga fotografitë e publikuara në rrjete sociale, ndërsa sot ka zbuluar gjininë e bebit.

Gjylameti është në muajt e fundit të shtatzënisë dhe është në pritje të një djali. Kujtojmë që deputetja socialiste është nënë e një djali 10-vjeçar.

Shtuar më 25/09/2020, ora 16:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori