Zbulohet bashkëshortja i "Ledio, të lutem" tek Arian Çani (FOTO LAJM)

Askush nuk mund të harrojë shprehjen “Ledio, të lutem”, nga të gjithë të ftuarit dhe jo vetëm tek emisioni i Arian Çanit.

Regjisori i programit të së premtes “Zonë e lirë”, në profilin e tij në Instagram ka edhe foto të familjes. Së fundi ai ua ka prezantuar miqve bashkëshorten dhe vajzën Joelja.

Në një set fotosh në Galerinë e Arteve, vogëlushja ka pranë vetes edhe pikturën e saj të fundit, së cilës i është përshtatur edhe me veshjen lejla.

Regjisori i fshehtë i “Zonës së lirë”, pavarësisht se e fsheh imazhin e tij, nuk ka nguruar të shfaqë paksa nga jeta e tij personale./albeu.com/

Shtuar më 05/11/2016, ora 14:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori