Zbulohen të ftuarit specialë në "Dua të të bëj të lumtur" (FOTO LAJM)

Arbana Osmani ka nisur rrugëtimin e saj në emisionin "Dua të të bëj të lumtur".

Ky emision krah historive emocionuese që transmetohen, bën pjesë të tij dhe personazhe publikë shumë të njohur.

Këtë herë në emision do të jenë të ftuar Xhemi Shehu dhe Eno Popi.

Këtë detaj na e ka zbulur vetë moderatorja Xhemi e cila e ka publikuar ne Instastoryn e saj. /albeu.com/
Shtuar më 10/03/2018, ora 16:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori