Zbulohen 3 konkurrentët e parë të “Your Face Sounds Familiar 2” (FOTO)

Flaka Krelani
Edicioni i dytë i talent show-t me VIP-a në Televizionin Klan, “Your Face Sounds Familiar 2” pritet të fillojë në muajin shkurt pas suksesit të sezonit të parë.

Tashmë janë zbuluar edhe tre personazhe të tjerë nga fusha të ndryshme që do të konkurrojnë së bashku, balerina Riselda Sejdia, si edhe artistet Flaka Krelani dhe Beatrix Ramosaj të cilat do të bëjnë pjesë në YFSF 2.

Shtuar më 31/01/2017, ora 10:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori