Zajmina një princeshë për ditëlindje mes VIP-ave (FOTO LAJM)

Nuk kishte si të ndodhte ndryshe, ku mes miqve këngëtarja Zajmina Vasjari të festonte ditëlindjen.

Këngëtarja seksi ka pritur këtë ditë të 30 vjetorit të lindjes së saj, mes festimeve.

Nga Samanta Karavella, Olti Curri, Enca Haxhia, Graciano Tagani dhe të tjerë kanë qenë disa nga miqtë që urimet për Zajminën i kanë ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale. /abeu.com/

Shtuar më 17/06/2016, ora 11:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori