Zajmina befason edhe pa make-up (FOTO LAJM)

Këngëtarja Zajmina Vasjari vjen natyrale dhe pa make up.

Ndonëse nuk jemi mësuar ta shohim asnjëherë ta shohim të pa kuruar, Zajmina vjen krejtësisht natyrale në foton që ka postuar së fundi në Instagram.

Edhe pse kanë kaluar vetëm tre muaj nga koha e sjelljes në jetë të vajzës, Khloe, këngëtarja simpatike ka një fizik perfekt që xhelozohet nga të gjithë vajzat. /albeu.com/
Shtuar më 13/05/2018, ora 10:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori