Zaimina Vasjari zbulon për herë të parë fytyrën e së bijës (VIDEO)
Sot për 1 Qershorin, Zaimina ka publikuar foton e të voglës Kloeh.

Zamina poston vazhdimisht foto të vajzës së saj në rrjetet sociale, por gjithmonë kujdeset që të mos e ekspozojë fytyrën e saj. Ndërsa sot na e shuar këtë kuriozitet.

Me sy të kaltër dhe me një portret engjëllor, vajza e Zaiminës i ka bërë për vete të gjithë komenuesit. /albeu.com/
Shtuar më 01/06/2018, ora 14:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori