Zaimina Vasjari në super formë vetëm 1 muaj pas lindjes (FOTO LAJM)

Pëlqej
Vetëm pak kohë më parë Zajmina Vasjari ka sjellë në jetë vajzën e sasj të parë, të cilën e ka pagëzuar me emrin Khloe. Gjatë shtatëzanisë ajo u tregua e kujdesshme të mos ekspozohej shumë.

Por dje ajo na ka tregua në Instastoryn e saj se një muaj mbas lindjes ajo është në super forme.

Zaimina është fotografuar duke dalë prej sallës në mbrëmjen gala në Pallatin e Kongreseve,përkrah partnerit të saj dhe babait të Khloe-s, Klodian Asllani. /albeu.com/
Shtuar më 14/03/2018, ora 16:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori