Brenda vilës luksoze dhe shampanjë në dorë, Zaimina uron patnerin (FOTO LAJM)

Partneri i Zaiminës, Klodi ditën e sotme feston ditëlindjen dhe këngëtarja është kujdesur mjaft mirë për detajet.

"Gëzuar ditëlindjen dashuria ime" është urimi i Zajminës për bashkëshortin e saj, në Instagram.

foto shfaqet Zaimina dhe Klodi teksa bëjnë gëzuar pranë pishinës së vilës së tyre dhe pamja është fantastike.

Zaimina nuk e ka lënë me kaq urimin publik për dashurinë e saj duke e uruar edhe nëpërmjet instastory-t.
Shtuar më 20/06/2019, ora 14:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori