Zaimina tashmë nuk fshihet më, poston foto me partnerin (FOTO LAJM)

Pëlqej
Bukuroshja në ditët e fundit të shtatzanisë ka vendosur që shtëpinë e saj ta shndërrojë në skenë xhirimi për të shkrepur disa fotografi.

Ao ka publikuar një fotografi në të cilën ka pozuar për herë të parë me partnerin e saj Klodian Asllanaj.

Çifti duket mjaft i lumtur në këtë foto duke pritur me padurim vogëlushen e tyre, e cila do të quhet Khloe.

“Mami dhe babi:,-ka shkruar Zaimina në rrjete sociale krahas fotos. /albeu.com/
Shtuar më 22/01/2018, ora 20:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori