Yjet e fiksuar pas rrjeteve sociale (FOTO LAJM)

Bar Refaeli
Vetëshkrepja tashmë është kthyer në “sëmundje” për të gjithë. Për shumë aktore, modele, etj tashmë është kthyer në një pasion. Ato arrijnë t’i bëjnë foto vetës, të kapin momente që tregojnë një pjesë nga dita e tyre dhe i postojnë në rrjetin social, Twitter apo edhe Facebook.

Lista e tyre është tejet e gjatë por jemi munduar të përzgjedhim ata "më të fiksuarit" rreth rrjeteve sociale. /albeu.com/
Shtuar më 12/03/2012, ora 16:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori