Yjet 40-vjeçarë, ja krahasimi mes tyre (FOTO LAJM)

Nga Kate Moss tek Victoria Beckham duke kaluar pastaj tek Penelope Cruz dhe Goivanna Mezzogiorno. Ja yjet që kanë të njëjtën moshë, por i tregojnë vitet në mënyra të ndryshme.

Krahasimit nuk i ka shpëtuar as balerini shqiptar Klejdi Kadiu, shumë i famshëm në Itali, i cili më 7 prill mbush plot 40 vjeç dhe Alessandro Del Piero, që kap të 40-at më 9 nëntor. /albeu.com/
Shtuar më 04/04/2014, ora 11:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori