Xhinset kominoshe trendi më i fundit i sezonit (FOTO LAJM)

Xhinset kominoshe janë stili i duhur që na duhet për pranverë-verë 2015. Jna ënjë veshje që ju mund ti kombinoni me një bluze të thjeshtë dhe do të dukeni perfekt nën hijen e tyre.

Këto janë një veshje që vijnë në stile të ndryshme duke filluar që nga stili boyfriend, i shfaqur në shumë pasarela mode, street style, por edhe të ngushta, për ato që duan të tregojnë linjat.

Stili i këtyre kominosheve duket se është më i preferuari dhe janë ato që e bëjnë ideale një veshje. /albeu.com/
Shtuar më 04/04/2015, ora 10:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori