"Xhinset e gjyshit", trendi më i fuqishëm i vjeshtës që po veshin vajzat e modës (FOTO LAJM)

Gjyshërit tanë e dinë mjaft mirë se çfarë po ndodh këto kohë në departamentin e stilit dhe të trendeve. Në fund të fundit, tendencat e tyre të dashura, në thelb, po dominojnë dhe po bëhen popullore për vjeshtën 2019. Sapo hyn në Instagram këto ditë, sheh patjetër një blogere që ka veshur xhinset e “gjyshit”.

Silueta e xhinsevegjyshit u propozua për herë të parë kur markat si Sandy Liang debutuan me një stil që është, në thelb, midis xhinseve “të mamit” dhe xhinseve të gjera. Kjo prerje xhinsesh, në fakt, shpesh përmban detaje që mund t’i keni parë te xhinset e burrave.

këto modele që propozohen më sipër, ka xhinse të tilla që do të dominojnë vjeshtën – ato gjenden veçanërisht te blogeret dhe vajzat e njohura të modës.

Për t’ju frymëzuar për sezonin e vjeshtës, kemi përzgjedhur disa nga të preferuarat e këtij sezoni.

Shikoni dhe gjeni stilin tuaj.
Shtuar më 18/09/2019, ora 14:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori