Xhesika Ndoji shpërthen ndaj akuzave për "photoshop" (FOTO LAJM)

Xhesika Ndoji është emri më i komentuar në tregun muzikor, por edhe propozimet që ka marrë nga njerëz të rëndësishëm.

Ajo së fundmi ka postuar disa foto ku shihet në kuzhinë me këmbën e vendosur sipër banakut. Por fansat e saj kanë kapur një detaj, atë të photoshopit.

Kjo pasi nuk i duken gishtat e këmbëve. Pas komenteve të shumta, këngëtarja ka reaguar me një postim në Instastorie.

"Meqënëse ishit aq merak se ku i kam gishtat e këmbës. Është thjesht përthyerje e gishtave dhe jo fotoshop", shkruan Xhesika. /albeu.com/
Shtuar më 12/03/2018, ora 17:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori