Xhesika Ndoj zhytyr në euro, nuk i numëron dot (FOTO LAJM)

Xhesika Ndoj konsiderohet si një nga vajzat më të diskutuara të showbizit. Ajo u bë pjesë e muzikës duke nxjerrë në treg videoklipe me përmbajtje përgjithësisht erotike.

Ndoj gjithmonë edhe në rrjetet sociale shquhet për fotografitë provokuese dhe fotot me armë apo para.

Ama me postimin e bërë së fundmi, ajo i ka lënë gojëhapur të gjithë ndjekësit e saj.

Xhesika ka postuar në profilin e saj në Instagram, një foto me euro, ku shkruan:

“Punë është edhe kjo".
Kjo pasi shihet se ajo po i numëron dhe me sa duket Xhesika paska fitime të shumta. /albeu.com/

Shtuar më 06/10/2017, ora 17:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori