Xhensila sapo bëri ëndrrën realitet, një Hirushe në botën reale (FOTO LAJM)

U përfol shumë për këtë dasmë dhe pritshmëritë i kaluan limitet.

Teksa më parë u shkrua se Xhensila u duk si një princeshë e vërtetë në fakt ajo erdhi vërtet si e tillë.

Të githë e kemi parë Hirushen dhe mësa duket kjo ka qenë edhe ëndrra e Xhensilës e cila është shfaqur me një karrocë identike si të princeshës së filmit tonë të preferuar vizatimor.

Kush nuk ka ëndërruar të vishet si Hirushja, me një fustan gjigand plot gurë, dhe të shkojë në martesën e vet tek pallati mbretëror me një karrocë magjike?

Epo Xhensila sapo e bëri. /albeu.com/

Shtuar më 01/09/2017, ora 21:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori