Xhensila “nusja” ideale për shtëpi, e kush e dinte? (FOTO LAJM)

Pëlqej
Padyshim që Xhensila dhe Besi janë një nga ciftet më të dashura për publikun sidomos pasi organizuan dhe ndanë me publikun castet më të bukura nda dasma e tyre.

Por deri më tani askush nuk e dinte se Xhensila ishte një vajzë e përkushtuar dhe ndaj kuzhinës.

Në postimin e saj të fundit ajo ndodhet në shtëpi dhe po gatuan për bashkëshortin e saj një gjellë tradicionale të Shqipërisë.

Epo nuk thonë kot dashuria kalon nga stomaku. /albeu.com/
Shtuar më 12/10/2017, ora 18:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori