Sulm në Norvergji, autori i armatosur rrëmben auto ambulancën dhe shtyp këmbësorët
Bëri dasmën me ngut, Xhensila është shtatzënë? (FOTO LAJM)

Vetëm para dy ditësh u bë dasma madhështore e Xhensilës dhe Bes Kallakut e cila padyshim ishte më e bujshmja sot për sot.

Ata dukeshin të dy të mrekullueshëm, Xhensila si një princeshë dhe dhe Besi si një zotëri i vërtetë shkruan Albeu.com.

Teksa fotografitë dhe videot nga dasma u përhapën me shpejtësinë e erës kudo në rrjete sociale dhe media, ka diçka që mesa duket shumë pak e kanë vënë re.

Eshtë një fotografi ku Xhensila duket se e ka barkun pak më të fryrë se zakonisht.

Mos ndoshta ajo është shtatzënë dhe nuke ka rrëfyer akoma këtë detaj? /albeu.com/
Shtuar më 04/09/2017, ora 13:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori